Πρόσκληση 2344/19-04-2023 (ΑΔΑ: ΕΥΘΗ46ΜΤΛΗ-ΙΧΛ) της Διεύθυνσης ΔΕ Φλώρινας

Καλούμε τους/τις εγγεγραμμένους/εγγεγραμμένες υποψήφιους/υποψήφιες Διευθυντές/Διευθύντριες στον κυρωμένο τελικό αξιολογικό πίνακα επιλογής Διευθυντών Σχολικών Μονάδων της Δ.Δ.Ε. Φλώρινας, που δεν έχουν τοποθετηθεί σε σχολική μονάδα, εφόσον πληρούν τις προβλεπόμενες προϋποθέσεις και εφόσον το επιθυμούν να υποβάλουν αίτηση – δήλωση τοποθέτησης στην παρακάτω σχολική μονάδα που έχει παραμείνει κενή:

1. Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο – Λύκειο (ΕΝΕΕΓΥ-Λ) Φλώρινας

Οι αιτήσεις – δηλώσεις προτίμησης αφού συμπληρωθούν και υπογραφούν αποστέλλονται ηλεκτρονικά στο mail@dide.flo.sch.gr, εντός αποκλειστικής προθεσμίας δύο εργάσιμων ημερών και συγκεκριμένα από την Πέμπτη 20-04-2023 έως και την Παρασκευή 21-04-2023 και ώρα 15:00.

Διαβάστε ολόκληρη την πρόσκληση

Το έντυπο της αίτησης – δήλωσης

Share and Enjoy !