Ημερίδα: «ΨΗΦΙΑΚΟΙ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΤΕΧΝΗΤΗ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ: Προκλήσεις στο Σύγχρονο Εκπαιδευτικό Περιβάλλον» Από την Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας και το Πανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας

άκουσε το άρθρο

Η Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας και το Πανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας συνδιοργανώνουν Ημερίδα με θέμα «ΨΗΦΙΑΚΟΙ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΤΕΧΝΗΤΗ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ: Προκλήσεις στο Σύγχρονο Εκπαιδευτικό Περιβάλλον» την Τρίτη 14-05-2024 στις 12:15 μ.μ. στο Αμφιθέατρο Κτηρίου Διοίκησης του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας (περιοχή ΖΕΠ Κοζάνης).

Για τον λόγο αυτό προσκαλούμε:

A. σε δια ζώσης παρακολούθηση-συμμετοχή στην Ημερίδα:

1. Τους Διευθυντές/Διευθύντριες Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας
2. Τους Συμβούλους Εκπαίδευσης με ευθύνη στις σχολικές μονάδες της Περιφερειακής Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας
3. Τους Διευθυντές/Διευθύντριες σχολικών μονάδων της Περιφερειακής Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας
4. Τους/τις εκπαιδευτικούς των σχολικών μονάδων της Περιφερειακής Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (εφόσον η απουσία τους δεν παρακωλύει τη λειτουργία των σχολείων τους)

Σύνδεσμος προεγγραφής για τη δια ζώσης παρακολούθηση της ημερίδας: https://forms.gle/GXjNvcx41QAmaycGA

B. σε εξ αποστάσεως σύγχρονη ή ασύγχρονη παρακολούθηση της Ημερίδας μέσω live streaming στο κανάλι youtube: youtube.com@pde-dmaked
Τα μέλη της εκπαιδευτικής κοινότητας που δεν δύνανται να παρακολουθήσουν δια ζώσης τις εργασίες της Ημερίδας.

Στα μέλη της εκπαιδευτικής κοινότητας που θα παρακολουθήσουν δια ζώσης της Ημερίδα, θα δοθεί Βεβαίωση Παρακολούθησης.

Πρόγραμμα Ημερίδας Ψηφιακοί Μετασχηματισμοί και Τεχνητή Νοημοσύνη

Share and Enjoy !