Επιμορφωτική Συνάντηση – Σχολική Σύμβουλος Οικιακής Οικονομίας – Δευτέρα, 15 Απριλίου 2013

ΘΕΜΑ :Επιμορφωτική Συνάντηση Εκπαιδευτικών
Σχετ.: Έγκριση Περιφερειακής Δ/νσης Α/θμιας & Β/θμιας Εκπ/σης Δυτικής Μακεδονίας
αριθμ.πρωτ 1257/01-04-2013

Αγαπητές/οί συναδέλφισσες/οι

Σας προσκαλώ στην επιμορφωτική συνάντηση, που θα πραγματοποιηθεί στις 15/04/2013 ημέρα Δευτέρα και ώρα 12.00-14.00μμ. σε αίθουσα του 5ου Γυμνασίου Κοζάνης( Φιλίππου Β΄29, τηλ.2461037581 ) για τους εκπαιδευτικούς ΠΕ15 των νομών Καστοριάς, Φλώρινας, Γρεβενών & Κοζάνης.

Το θέμα της επιμορφωτικής συνάντησης είναι:
Κινητοποιώντας το ενδιαφέρον των μαθητών για τη σχολική μάθηση και Προτάσεις για δύο σχέδια μαθημάτων

Παρακαλούνται οι κ.κ Διευθυντές/ντριες να ενημερώσουν ενυπόγραφα τις/τους εκπ/κούς του κλάδου ΠΕ15 και τους εκπ/κούς άλλων ειδικοτήτων που διδάσκουν το μάθημα της Οικιακής Οικονομίας και να διευκολύνουν την προσέλευσή τους.

Με συναδελφικούς Χαιρετισμούς
Μαγδαληνή Παντάλη