Έγκριση επιμορφωτικής ημερίδας του Σχολικού Συμβούλου Φυσικής Αγωγής – ΠΕ11

άκουσε το άρθρο

Εγκρίνουμε την πραγματοποίηση επιμορφωτικής ημερίδας, που διοργανώνουν ο Σχολικός Σύμβουλος κλάδου ΠΕ11- Φυσικής Αγωγής Δυτικής Μακεδονίας κ. Δράμπης Κωνσταντίνος, η ομάδα Φυσικής Αγωγής της Δ/θμιας Εκπαίδευσης Φλώρινας και ο Σύλλογος πτυχιούχων Φυσικής Αγωγής Φλώρινας, με εισηγητή τον Ομοσπονδιακό επιμορφωτή επιτραπέζιας αντισφαίρισης κ. Μιχάλη Κατσικαδέλη, καθηγητή Φυσικής Αγωγής της Δ/θμιας Εκπ/σης Αχαΐας, για τους εκπαιδευτικούς Φυσικής Αγωγής Π/θμιας και Δ/θμιας Εκπαίδευσης Περιφερειακής Ενότητας Φλώρινας, με θέμα : «Βασικές τεχνικές και διδακτική της επιτραπέζιας αντισφαίρισης στην Π/θμια και Δ/θμια Εκπαίδευση».
Η επιμορφωτική συνάντηση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 24 Απριλίου 2013 και ώρα 08:30– 13:30, στο 2ο Γυμνάσιο Φλώρινας.

Η ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ