Διαθέσεις και τροποποιήσεις διαθέσεων εκπαιδευτικών, διαθέσεις στελεχών ΕΠΑΛ σε ΕΚ

άκουσε το άρθρο

ΑΔΑ: ΨΛ2Ω46ΝΚΠΔ-39Η – Διαθέσεις εκπαιδευτικών του Εσπερινού ΕΠΑ.Λ. Φλώρινας στο 1ο Ε.Κ. Φλώρινας, για ανάληψη των εργαστηριακών ωρών των μαθημάτων του Εσπερινού ΕΠΑ.Λ. Φλώρινας.

ΑΔΑ: Ρ1ΙΤ46ΝΚΠΔ-ΦΜΜ – Ανάκληση διάθεσης εκπαιδευτικού γενικής αγωγής (Κατηγορία: Εκπαιδευτικοί που περιήλθαν στη διάθεση του ΠΥΣΔΕ Φλώρινας, κατόπιν απόσπασής τους από άλλο ΠΥΣΔΕ).

ΑΔΑ: 9ΨΔΡ46ΝΚΠΔ-3Ψ7 – Διαθέσεις στελεχών του Εσπερινού ΕΠΑ.Λ. Φλώρινας στο 1ο Ε.Κ. Φλώρινας, για κάλυψη διδακτικών ωρών εργαστηριακού σκέλους μαθημάτων του Εσπερινού ΕΠΑ.Λ. Φλώρινας.

ΑΔΑ: 6ΝΩ646ΝΚΠΔ-ΓΘΖ – Διαθέσεις εκπαιδευτικών του 1ου ΕΠΑ.Λ. Φλώρινας στο 1ο Ε.Κ. Φλώρινας, για ανάληψη των εργαστηριακών ωρών των μαθημάτων του 1ου ΕΠΑ.Λ. Φλώρινας.

ΑΔΑ: Ψ9ΝΓ46ΝΚΠΔ-Π99 – Διαθέσεις στελεχών του 1ου ΕΠΑ.Λ. Φλώρινας στο 1ο Ε.Κ. Φλώρινας, για κάλυψη διδακτικών ωρών εργαστηριακού σκέλους μαθημάτων του 1ου ΕΠΑ.Λ. Φλώρινας.

ΑΔΑ: Ψ4ΨΨ46ΝΚΠΔ-ΠΟΨ – Απόφαση τροποποίησης των διαθέσεων αναπληρώτριας εκπαιδευτικού σε Σχολικές Μονάδες της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Φλώρινας στο πλαίσιο του Έργου «Πληρωμή Αναπληρωτών και Ωρομισθίων Εκπαιδευτικών, καθώς και Ειδικού Εκπαιδευτικού και Βοηθητικού Προσωπικού (ΕΕΠ-ΕΒΠ) του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων», με Κωδικό ΣΑΕ 2019ΣΕ44520000, Σχολικό Έτος 2023-2024.

Share and Enjoy !