Υποβολή ενστάσεων κατά του πίνακα αναπληρωτών κλάδου ΠΕ011.01 Φυσικής Αγωγής ΕΑΕ, σχολ. έτους 2014-2015

Εγκύκλιος 165386/Δ2/13-10-2014 (ΑΔΑ:ΨΕΖΔ9-ΙΥΓ) του Υπουργείου Παιδείας

Μετά την ολοκλήρωση της διαδικασίας υποβολής των αιτήσεων για ένταξη στους πίνακες αναπληρωτών Ειδικής Αγωγής και του ελέγχου των δικαιολογητικών σύμφωνα με την ανωτέρω σχετική εγκύκλιο, καταρτίστηκε προσωρινός πίνακας αναπληρωτών σχολικού έτους 2014-2015 του κλάδου ΠΕ11.01 ΕΑΕ, ο οποίος και αναρτάται στην ηλεκτρονική διεύθυνση του Ολοκληρωμένου Πληροφοριακού Συστήματος Διαχείρισης Προσωπικού Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης (Ο.Π.ΣΥ.Δ.) του Υ.ΠΑΙ.Θ.: http://e-aitisi.sch.gr.

Καλούνται οι εκπαιδευτικοί, που υπέβαλαν αίτηση σύμφωνα με την ανωτέρω σχετική εγκύκλιο, να ελέγξουν ενδελεχώς τον αναρτημένο πίνακα του κλάδου τους. Σε περίπτωση, δε, που διαπιστώσουν τυχόν λάθη ή παραλείψεις επί των αναρτημένων στοιχείων οφείλουν να υποβάλουν ένσταση κατά του πίνακα αυτού, αποκλειστικά την Τρίτη 14-10-2014, σε οποιαδήποτε Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης.

Διαβάστε την εγκύκλιο

Share and Enjoy !