Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για συμμετοχή στην Κεντρική Επιτροπή Ειδικών Μαθημάτων 2018 Υποβολή αιτήσεων από τις 27 Απριλίου έως τις 4 Μαΐου 2018

Έγγραφο Φ.253.3/66586/A5/26-4-2018 του Υπουργείου Παιδείας

Καλούνται οι σχολικοί σύμβουλοι Δ.Ε. και οι εκπαιδευτικοί Δ.Ε. κλάδων ΠΕ05, ΠΕ06, ΠΕ07, ΠΕ08, ΠΕ12.2 και ΠΕ16 για κάθε ένα από τα πανελλαδικώς εξεταζόμενα Ειδικά Μαθήματα:

1) Αγγλικά
2) Γαλλικά
3) Γερμανικά
4) Ιταλικά
5) Ισπανικά
6) Ελεύθερο Σχέδιο
7) Γραμμικό Σχέδιο
8) Αρμονία
9) Έλεγχος Μουσικών Ακουστικών Ικανοτήτων

που ενδιαφέρονται για συμμετοχή στην Κεντρική Επιτροπή Ειδικών Μαθημάτων, να εκδηλώσουν το ενδιαφέρον τους μέσω των Διευθύνσεων Δ.Ε., προκειμένου να εκδοθεί η σχετική Υπουργική Απόφαση.

Όσοι από τους ενδιαφερόμενους σχολικούς συμβούλους και εκπαιδευτικούς Δ.Ε. πληρούν τις προϋποθέσεις θα πρέπει να συμπληρώσουν την αντίστοιχη συνημμένη Αίτηση – Υπεύθυνη Δήλωση και να την καταθέσουν στη Διεύθυνση Δ.Ε. όπου ανήκουν, αποκλειστικά κατά το χρονικό διάστημα από 27 Απριλίου έως 4 Μαΐου 2018.

Αίτηση – Υπεύθυνη δήλωση σχολικού συμβούλου

Αίτηση – Υπεύθυνη δήλωση εκπαιδευτικού