Μόρια μετάθεσης εκπαιδευτικών που υπέβαλαν Αίτηση για Βελτίωση ή Οριστική Τοποθέτηση 2020-2021 Υποβολή ενστάσεων μέχρι και την Τετάρτη 7 Απριλίου 2021

άκουσε το άρθρο

Η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Φλώρινας αναρτά τους πίνακες με τα μόρια των εκπαιδευτικών Γενικής Παιδείας και Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης, οι οποίοι έχουν υποβάλλει αίτηση για Βελτίωση ή για Οριστική Τοποθέτηση για το επόμενο σχολικό έτος 2021-2022.

Υπενθυμίζεται ότι οι αιτήσεις αυτές υποβλήθηκαν τον Νοέμβριο του 2020 κατά την περίοδο υποβολής των αιτήσεων μετάθεσης.

Παρατηρήσεις

1. Από 2-4-2021 μέχρι και 7-4-2021 θα υποβάλλονται ενστάσεις από τους εκπαιδευτικούς και θα μπορεί στο διάστημα αυτό να γίνει διόρθωση των ηλεκτρονικών αιτήσεων στην περίπτωση δικαίωσης από το ΠΥΣΔΕ Φλώρινας.
  2. Τα μόρια εντοπιότητας ή συνυπηρέτησης θα προσμετρηθούν εφόσον τα σχολεία προτίμησης ανήκουν στον Καλλικρατικό Δήμο εντοπιότητας ή εργασίας συζύγου αντίστοιχα.

Σημειώνεται ότι η δήλωση των σχολικών μονάδων θα γίνει σε μεταγενέστερο χρόνο και θα γνωστοποιηθεί με νεότερη ανακοίνωση της ΔΔΕ Φλώρινας.

Πίνακας μορίων εκπαιδευτικών Γενικής Παιδείας για Βελτίωση ή Οριστική Τοποθέτηση

Πίνακας μορίων εκπαιδευτικών Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης (ΕΑΕ) για Βελτίωση ή Οριστική Τοποθέτηση

Share and Enjoy !