Διαδικτυακή ενημερωτική εκδήλωση για τις σπουδές στο Πανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας Η εκδήλωση θα γίνει την Πέμπτη 06-03-2023 και ώρες 11:45-14:00

Έγγραφο ΠΔΕ Δυτικής Μακεδονίας, Αρ. Πρωτ: 2480, 29-03-2023

Η Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας σε συνεργασία με το Πανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας διοργανώνουν διαδικτυακή επιμορφωτική εκδήλωση στο πλαίσιο των δράσεων Επαγγελματικού Προσανατολισμού.

Στην εκδήλωση θα παρουσιαστούν τα Τμήματα του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας.

Η Πρόσκληση απευθύνεται σε μαθητές/τριες των ΓΕ.Λ και ΕΠΑΛ της Δυτικής Μακεδονίας και καλούνται οι σχολικές μονάδες να συμβάλουν στη συμμετοχή/ παρακολούθηση της διαδικτυακής εκδήλωσης.

Η εκδήλωση θα γίνει την Πέμπτη 06-03-2023 και ώρες 11:45-14:00 μέσω διαδικτυακής πλατφόρμας.

Συνημμένα θα βρείτε το πρόγραμμα της εκδήλωσης και τους συνδέσμους zoom (οι οποίοι είναι διαφορετικοί ανά επιστημονικό πεδίο), προκειμένου να εισέλθετε σε αυτή και να την παρακολουθήσετε.

H Αναπληρώτρια
Περιφερειακή Διευθύντρια
Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας
Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας
Δέσποινα Παπαδοπούλου, δ. φ.

Πρόγραμμα

[advanced_iframe src=”https://www.compass.mysch.gr/wp-content/uploads/2023/04/Πρόγραμμα-Διαδικτυακής-Εκδήλωση-ενημέρωσης-2023_Σχολεία.pdf” width=”100%” height=”600″]

Share and Enjoy !