ΔΔΕ Φλώρινας – ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ

Fax: 23850 54578

Φλώρινα, 07-05-2020

Αρ. Πρωτ.: 2352

ΠΡΟΣ: Ναυτιλιακή Εταιρεία MINERVA MARINE (κ. ΑΝΔΡΕΑ ΜΑΡΤΙΝΟ)

Η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Φλώρινας και ο Διευθυντής κ. Παύλος Ιωάννου αισθάνεται την ανάγκη να εκφράσει τις θερμές ευχαριστίες του στον κ. Ανδρέα Μαρτίνο για την ευγενική χειρονομία και την ευαισθησία που επέδειξε προσφέροντας 66 tablets στα Γυμνάσια και Λύκεια της ακριτικής μας περιφέρειας.

Τα tablets αυτά διατέθηκαν σε όλες τις σχολικές μονάδες της Διεύθυνσης ανάλογα με τον αριθμό των μαθητών προκειμένου να καλύψουν τις έκτακτες ανάγκες της τηλεδιδασκαλίας.

Στις δύσκολες μέρες που βιώνουμε η πρωτοβουλία αυτή είναι αξιέπαινη  και αποτελεί δείγμα προσφοράς και κατανόησης της κοινωνικής ευθύνης γι΄ αυτούς που έχουν τη δυνατότητα να προσφέρουν. Αποδεικνύει την κοινωνική αλληλεγγύη που διέπει τα μέλη της Εταιρείας σας κι εσάς προσωπικά.

Ευχαριστούμε θερμά για άλλη μια φορά και εκ μέρους των μαθητών μας.

Με εκτίμηση.

Ο Διευθυντής της ΔΔΕ Φλώρινας