ΔΔΕ Φλώρινας – Αιτήσεις για Βελτίωση Θέσης ή για Οριστική Τοποθέτηση 2014 – Πίνακας με τα μόρια

Αναρτάται από τη Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Φλώρινας, ο πίνακας των αιτήσεων, των εκπαιδευτικών ευθύνης της, για Βελτίωση Θέσης και για Οριστική Τοποθέτηση όσων βρίσκονται στη Διάθεση του ΠΥΣΔΕ. Η ταξινόμηση είναι ανά κλάδο/ειδικότητα.

Σημειώνεται ότι :

1. Τα μόρια για εντοπιότητα ή συνυπηρέτηση θα προσμετρηθούν εφόσον τα σχολεία προτίμησης ανήκουν στον Καλλικρατικό Δήμο εντοπιότητας ή εργασίας συζύγου αντίστοιχα.
  2. Οι δηλώσεις προτίμησης σχολείων για βελτίωση ή οριστική τοποθέτηση θα υποβληθούν μετά την ανακοίνωση των μεταθέσεων από το Υ.ΠΑΙ.Θ. οπότε και θα καταρτιστεί από το ΠΥΣΔΕ Φλώρινας ο πίνακας με τις κενές οργανικές θέσεις των σχολικών μονάδων της ΔΔΕ Φλώρινας.
  3. Στον πίνακα δεν εμφανίζεται ποιοι εκπαιδευτικοί ανήκουν σε ειδική κατηγορία (Προσωπικά Δεδομένα).

Διαβάστε τον πίνακα

Enter Captcha Here :

Κρατικό Πιστοποιητικό Γλωσσομάθειας - Υποβολή αποκλειστικά ηλεκτρονικών αιτήσεων από την Τετάρτη 05 Μαΐου 2021 έως και την Τρίτη 11 Μαΐου 2021 και ώρα 15:00(Διαβάστε περισσότερα)
+ +