Ανακοίνωση πινάκων υποψηφίων Διευθυντών σχολικών μονάδων και Ε.Κ. της Διεύθυνσης Δ.Ε. Φλώρινας Ενστάσεις μέχρι την Δευτέρα 12-10-2015

Έγγραφο 5019/8-10-2015 της ΔΔΕ Φλώρινας

Μετά την αριθμ. 23/06-10-2015 Πράξη του ΠΥΣΔΕ Φλώρινας με διευρυμένη σύνθεση για την επιλογή διευθυντών σχολικών μονάδων και Ε.Κ., η Διεύθυνση Δ.Ε. Φλώρινας ανακοινώνει:

α) Αλφαβητικό πίνακα των υποψηφίων Διευθυντών για το Γυμνάσιο Λεχόβου που πληρούν ή δεν πληρούν τα τυπικά προσόντα συμμετοχής στη διαδικασία επιλογής και

β) Πίνακα των αντικειμενικών μορίων των υποψηφίων διευθυντών για το Γυμνάσιο Λεχόβου κατά φθίνουσα σειρά.

Επισημαίνεται ότι στους πίνακες των αντικειμενικών μορίων συμπεριλαμβάνονται και οι υποψήφιοι που δεν πληρούν τα τυπικά προσόντα συμμετοχής στη διαδικασία επιλογής, προκειμένου να έχουν τη δυνατότητα υποβολής ένστασης και για τους δύο πίνακες.

Οι εγγεγραμμένοι στους πίνακες έχουν δικαίωμα υποβολής γραπτής ένστασης από την Πέμπτη 08-10-2015 μέχρι την Δευτέρα 12-10-2015 και ώρα 14.00 μ.μ., στη γραμματεία του ΠΥΣΔΕ Φλώρινας.

Διαβάστε το έγγραφο

Πίνακας υποψηφίων διευθυντών που πληρούν ή δεν πληρούν τα τυπικά προσόντα συμμετοχής στη διαδικασία

Πίνακας αντικειμενικών μορίων υποψηφίων διευθυντών

Share and Enjoy !